Cursusoverzicht

Toonaangevende opleidingen voor de technische maakindustrie

Vakgebieden

19

Technische cursussen

170

Tevreden cursisten

6000

Professionele docenten

300

Certificeringen

Cedeo BedrijfsMaatwerk
Cedeo BedrijfsOpen
TUV ISO9001
NRTO

Ervaringen van onze cursisten

HIER DE INHOUD

Onze samenwerkingspartners

Federatie NRK
Vereniging ION
DSPE
vom logo
logo aluminiumcentrum
flam3d logo dark

Even voorstellen: Mikrocentrum Opleidingen

img

Frank Bruls

Manager afdeling Opleidingen
+31 (0) 40 296 99 33 f.bruls@mikrocentrum.nl
img

Barend Blom

Opleidingsmanager
Kunststoftechnologie, Matrijstechnologie en Verbindingstechnologie
+31 (0) 40 296 99 33 b.blom@mikrocentrum.nl
img

Wilma Kuijpers

Opleidingsmanager
Projectmanagement en organisatie en Persoonlijke vaardigheden
+31 (0) 40 296 99 33 w.kuijpers@mikrocentrum.nl
img

Wouter Lintsen

Opleidingsmanager
Elektronica, Industriële automatisering en Software engineering
+31 (0) 40 296 99 33 w.lintsen@mikrocentrum.nl
img

Erik van den Putte

Opleidingsmanager
Ontwikkeling opleidingen en docentenwerving
+31 (0) 40 296 99 33 e.putte@mikrocentrum.nl
img

Jeroen Gijsberts

Opleidingsmanager
Productontwikkeling, R&D, Service, Onderhoud
+31 (0) 40 296 99 33 j.gijsberts@mikrocentrum.nl
img

Mart Mijnsbergen

Opleidingsmanager
Geometrische meettechniek, Optica en laserveiligheid, Statistische technieken en Procesoptimalisatie
+31 (0) 40 296 99 33 m.mijnsbergen@mikrocentrum.nl
img

Sandra Böttcher

Opleidingsmanager
+31 (0)6 53 66 91 76 s.bottcher@mikrocentrum.nl
img

Rianne Franken

Commerciële binnendienst
+31 (0) 40 296 99 33 r.franken@mikrocentrum.nl
img

Wijgert Horst

Commerciële binnendienst
+31 (0) 40 296 99 33 w.horst@mikrocentrum.nl
img

Laura Thijssens

Commerciële binnendienst
+31 (0) 40 296 99 33 l.thijssens@mikrocentrum.nl
img

Inge Knipmeijer

Assistente opleidingen
+31 (0) 40 296 99 33 i.knipmeijer@mikrocentrum.nl
img

Mireille Schats

Assistente opleidingen
+31 (0) 40 296 99 33 m.schats@mikrocentrum.nl
img

Fenny Verberne

Assistente opleidingen
+31 (0) 40 296 99 33 f.verberne@mikrocentrum.nl
img

Ine Jacobs

Assistente opleidingen
+31 (0) 40 296 99 33 i.jacobs@mikrocentrum.nl